Zajęcia grupowe

zajęcia grupowe w PolicachSą skierowane do pań w ciąży nie później niż w trzydziestym tygodniu. Spotkań jest 10 i w zasadzie odbywają się w regularnych odstępach (najczęściej tygodniowych). Warto to wziąć pod uwagę, gdyż wymaga to pewnej dyscypliny, ponieważ nie ma możliwości „odrobienia” nieobecności.

Każde spotkanie trwa ok. 1,5 godziny, jego czas jest podzielony na ćwiczenia a także na realizację tematu związanego z okresem okołoporowym.
W grupie mamy możliwość wymiany poglądów wśród uczetników, a prowadzący zajęcia starają się aby zajęcia miały jak najwięcej życia :-)

RelaksacjaStaramy się, aby jak najczęściej zakończenie spotkania miało formę relaksacji, abyście mogli Państwo powrócić do domu nie tylko z zapasem energii nabytej poczas ćwiczeń, ale także pełni pozytywnych wibracji (niekiedy w tej części zajęć wykorzystujemy wizualizację opartą na "Koralach szczęścia" opisaną w innej części naszego serwisu). Wszystkie elementy zajeć możecie Państwo stosować podczas systematycznych ćwiczeń w domu, otrzymacie do tego niezbędne materiały. Zajęcia prowadzone są przy muzyce, którą Państwu proponujemy, jednak zachęcamy do podzielenia się własnymi doświadczeniami muzycznymi...

Polecamy


Jesteśmy partnerami Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie
 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości