Konsultacje

Wiedzę, którą posiadamy, niekiedy chcemy tylko uzupełnić, lub też upewnić się, że może nam być przydatna w konkretnych dziedzinach. Tak może być w ciąży, kiedy potrzebowalibyście Państwo pomocy w przygotowaniu się do stania się rodzicami. Ta forma zajęć, konsultacje, jest niezwykle elastyczna: temat i formę spotkania, ilość spotkań, wybieracie Państwo sami. Może to być jedynie wiedza o aktywnym porodzie, karmieniu piersią, pielęgnacji dziecka, a może na przykład ćwiczenia, które moglibyście Państwo uprawiać w domu.

Warto przemyśleć wcześniej swoje oczekiwania, tak abyśmy mogli w pełni przekazać Państwu jak najwięcj informacji. Konsultacje mogą odbywać się w Państwa domu.

Dość często w ostatnim czasie prowadzimy na Państwa życzenie zajęcia pomagające przygotować się do planowego cięcia cesarskiego, aby mogli państwo w pełni przeżyć taki poród i czuć się pewnym już we wczesnym okresie po operacji - najczęściej tematyka obejmuje ćwiczenia usprawniające, karmienie piersią oraz pielęgnację dziecka, a także masaż i masaż dziecka.

Formą konsultacji sa także wizyty domowe po porodzie - pomagamy w pierwszej kąpieli, odnalezieniu się w nowej sytuacji rodzinnej, kłopotach w karmieniu; niekiedy jako doraźna pomoc w opiece nad dzieckiem.

Polecamy


Jesteśmy partnerami Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie
 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości