Korale szczęścia

MamaWyobraź sobie jeden dzień, szczęśliwy, bez trosk i pośpiechu, gdzie każde wydarzenie jest jakby ułożone tylko dla twojej radości. Gdzie odpoczywasz i robisz rzeczy najbardziej Cię zajmujące. Jeden dzień... Ale gdyby tak... mógł stawać się on wtedy, kiedy go pragniesz - dziś, jutro, za tydzień...? W chwilach trudniejszych, większego zmęczenia, zwątpienia w swoje siły...?

A może nawet nie cały dzień pełen szczęścia, lecz nawet jedynie drobna rzecz – chwila, smak, zapach, sytuacja i czy odczucie czegoś trudnego do kreślenia...? Twój koral szczęścia... Poszukaj go. A może jest ich więcej...?

 

Proponujemy abyś zabawiła się w poszukiwanie swoich karali szczęścia. Potrzebujesz na tę zabawę nieco przygotowań: znajdź niemal dwadzieścia minut, tyle samo muzyki, która Cię uspokaja (ale nie usypia!), wygodne miejsce. Bądź wypoczęta, w luźnym ubraniu a także poszukaj odpowiedniej pozycji (siedząca, półleżąca, leżąca). Tekst możesz czytać sama, ale może nawet ciekwiej byłoby aby ktoś Ci towarzyszył - nie rozpraszaj się, głos ma Cię poprowadzić i pomóc w poszukiwaniach.

Poniższy tekst został napisany przez nas (Ola i Sławek) kiedy prowadziliśmy (razem z Celiną) zajęcia "Opera na dziewięć miesięcy" w Operze na Zamku w Szczecinie wiosną 2011 roku.

Tekst do "Korali..." znajdziesz tutaj (już niebawem).

Polecamy


Jesteśmy partnerami Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie
 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości