Aktualności

Zmiany w Szkole

Od przyszłego roku czekają nas zmiany - Ola szukając swojej drogi znajdzie się tak daleko, że nie będzie mogła prowadzić zajęć, co jest dla mnie wielkim smutkiem, lecz jednocześnie cieszę się z Jej decyzji! Zamykamy więc pewien rozdział w naszym życiu, lecz nie zamykamy szkoły!

Zajęcia grupowe zostaną zawieszone w Policach, chętni będą mogli spotykać się w szkole w Szczecinie. Zajęcia indywidualne oraz przyspieszone odbywać będą się także w Szczecinie, jedynie w wyjątkowych sytuacjach będziemy je prowadzić u Państwa w domu. Zmiany te pociągną też za sobą inne ceny spotkań - szczegóły zamieszczamy w cenniku.

Pozdrawiamy!


 

W październiku uczestniczyliśmy w warsztatach "Moda na Brzuszek", przypadło nam w udziale prowadzić je w temacie pielęgnacji skóry noworodka, ale kto tam był, wie co jeszcze się działo ;-) Obejrzyjcie relację, a może domyślicie się o co chodzi... Następne takie warsztaty zapewne będą wiosenną porą, ale do tego czasu zawsze można wpaść na zajęcia do nas! Pozdrawiamy :-)

Moda na Brzuszek 

Zapraszamy do udziału w zajęciach grupowych, które chcielibyśmy rozpocząć w grudniu. Mamy jeszcze dwa "miejsca", zachęcamy - w nowej edycji spotkań przewidujemy nowości...

Kontakt do Oli: tel.  663 763 549


 

Po raz kolejny już spotkaliśmy się z naszymi pociechami, tymi schowanymi przed widokiem świata i tymi, co ten świat oglądają :-) Kilka zdjęć do obejrzenia... Przy okazji informujemy, że w czasie wakacji nie prowadzimy zajęć grupowych, zapraszamy zatem we wrześniu.

Pozdrowienia :-)

spotkanie poporodowe


 

Kiermasz w Galerii Północ w Szczecinie - 27 czerwca

Zapraszamy na spotkanie z nami w piątek, 27 czerwca - kiermasz rozpoczyna się o godzinie 11.00 - będziemy od godziny 15. Proponujemy zapoznanie z wszystkim, co wiąże się z rodzicielstwem, a co może Wam zaoferować szkoła rodzenia - będą chusty, możliwość kąpieli dziecka w wiaderku, pokaz masażu Shantala... Do zobaczenia! :-)


 

Zajecia grupowe

Nowy cykl zajęć grupowych

Zapraszamy do udziału w zajęciach grupowych - pierwsze spotkanie planujemy jeszcze w maju albo na samym początku czerwca. Terminy kolejnych spotkań ustalimy już na miejscu.

Zapisy telefoniczne lub poprzez formularz dostępny na stronie kontaktowej. Cały czas prowadzimy też spotkania indywidualne, na życzenie w Państwa domu :-)

Zachęcamy też do odwiedzin naszej strony w Facebooku (tym zajmuje się Ola). Pozdrawiamy!


 

Magiczne i bliskie... byliśmy tam i czekamy już na kolejne Kręgi...

 

Zajęcia szkoły rodzenia w Koszalinie

dariamaria.plPomysł powstał szybko i z wielkimi emocjami... Dlaczego nie mielibyśmy poprowadzić zajeć szkoły rodzenia dla pań i rodzin oczekujących dziecka w Koszalinie...? Na początek proponujemy zajęcia indywidualne w Państwa domu. Spotkania poprowadzi Daria Kurkus, położna pracująca w szpitalu klinicznym blisko Szczecina, ale duchem i rodzinnie jest związana z Koszalinem. Wszystkie informacje, a także kontakt i zapisy są dostępne pod adresem www.dariamaria.pl Serdecznie zapraszamy!


 

Zajęcia 21 lutego

W tak licznym gronie chyba nigdy się nie spotkaliśmy... Niezmiernie Wam dziękujemy za Waszą obecność, entuzjazm i atmosferę, która stworzyliście :-) Wasze buzie roześmiane to nasza największa nagroda!Ciasto było przepyszne! Pogaduszki i późniejszy masaż pod kierownictwem Oli - przynajmniej mnie! - dały mi ogrom satysfakcji. Już ciesze się na kolejne tego typu zajęcia, trzeba regularnie przypominać Oli o tym... Na zachętę - link do zdjęć ;-) Miłego oglądania i wspominania!

Ola i Sławek.


 

relaks

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły Lawendowej, przyszłe mamy i przyjaciół na spotkanie z porodem w tle. Nasze spotkania z rodzicami to świetna okazja do dzielenia się doświadczeniami i opowieściami z początków rodzicielstwa. 
Dodatkowo po spotkaniu zapraszam wszystkich chętnych na krótki warsztat masażu partnerskiego.
Do zobaczenia w piątek, 21 lutego ;)

 

Spotkamy się w Policach, przy ul. Tanowskiej 14, godz. 17 (pamiętajcie: przyda się duży ręcznik, oliwka i luźny strój). Więcej informacji u Oli lub na profilu FB.


 

 

Polecamy


Jesteśmy partnerami Programu Szczecin Przyjazny Rodzinie
 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości